TOTAL TIWLI2001 aku udarni odvijač 1/2" 300Nm
14.400 rsd
Šifra proizvoda:
TIWLI2001
Proverite dostupnost
Plaćanje na rate
Odustanak od ugovora
Troškovi dostave
Motor bez četkica
Napon: 20V
Prihvat: 1/2"
Brzina bez opterećenja: 0-1300/0-2100/min
Stopa učinka: 0-2000/0-3300bpm
Maksimalni obrtni momenat: 300Nm
20V Lithium-Ion 2.0Ah baterija
Sa 2kom baterija
Integrisano radno svetlo
LED indikator napajanja baterije
Sa 3kom udarnih ključeva (17 19 21mm)
Pakovano u platnenu torbu
Težina: 2 kg
Vreme isporuke: 2-4 dana
Total udarni odvijač 1/2" 20V TIWLI2001
Dodatne informacije
Zemlja porekla Kina
Product Name TOTAL TIWLI2001 aku udarni odvijač 1/2" 300Nm